425F22A020M0000 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 425F22A020M0000 |
Beskrivning | CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 20 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lastkapacitans 10pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -20°C-70°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 20 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (2,5x2) |
Frekvensstabilitet ±20ppm | Storlek/dimension L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm) |
Frekvenstolerans ±20ppm | Höjd - monterad (max) 0,026" (0,65mm) |