CVHD-950-50.000
DigiKeys produktnummer
744-1770-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVHD-950-50.000
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS
Detaljerad beskrivning
50 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
CVHD-950-50.000 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
25mA
Storlek/dimension
L 0,559" x B 0,360" (14,20 x 9,14mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,209" (5,30mm)