CPRO33-50.000
DigiKeys produktnummer
744-1237-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPRO33-50.000
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Moduladapter, SMA M till F
Kategori
Utgång
HCMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
25mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Inkapsling/låda
Moduladapter, SMA M till F
Frekvens
Storlek/dimension
Diam. 0,435" x L 1,312" (11,05 x 33,34mm)