CLPFL-0010-BNC
DigiKeys produktnummer
744-1732-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CLPFL-0010-BNC
Beskrivning
RF FILTER LOW PASS 10MHZ BNC
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10MHz Frekvens Lågpass RF-filter (radiofrekvens) bandbredd BNC In-Line modul
Kategori
Frekvens
10MHz
Tillverkare
Crystek Corporation
Filtertyp
Lågpass
Serie
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
BNC In-Line modul
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,550" x B 2,590" (13,97 x 65,79mm)