CHPFL-0080-BNC
DigiKeys produktnummer
744-1743-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHPFL-0080-BNC
Beskrivning
RF FILTER HIGH PASS 80MHZ INLINE
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80MHz Frekvens Högpass RF-filter (radiofrekvens) bandbredd Inline, BNC-anslutning, F och M
Kategori
Frekvens
80MHz
Tillverkare
Crystek Corporation
Filtertyp
Högpass
Serie
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Inline, BNC-anslutning, F och M
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,550" x L 2,590" (13,97 x 65,79mm)