CCSMA26.5-MM-086-8
DigiKeys produktnummer
744-1465-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCSMA26.5-MM-086-8
Beskrivning
COAX CABLE SMA TO SMA 8"
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA Formbar (0,086) 8,000" (203,20mm)
Längd
8,000" (203,20mm)
Kabeltyp
Formbar (0,086)
Total impedans
50 Ohms
Stil
SMA till SMA
Frekvens - max
26.5 GHz
Färg
Silver
Arbetstemperatur
-40°C-85°C