CCSMA18-MM-141-12
DigiKeys produktnummer
744-1453-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCSMA18-MM-141-12
Beskrivning
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA Formbar (0,141) 12,00" (304,80mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Crystek Corporation
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
12,00" (304,80mm)
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
Formbar (0,141)
Artikelstatus
Aktiv
Total impedans
50 Ohms
Stil
SMA till SMA
Frekvens - max
18 GHz
1:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Färg
Grå
Kön 1:a kontakt
Hane
Egenskaper
Avskärmad
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 254
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 247,14000kr 247,14
Annan längd
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
I lager: 59
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
I lager: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
I lager: 120
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
I lager: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"