CCSMA-MM-RG174-36
DigiKeys produktnummer
744-1248-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCSMA-MM-RG174-36
Beskrivning
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA RG-174 36,00" (914,40mm)
Längd
36,00" (914,40mm)
Kabeltyp
RG-174
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Total impedans
50 Ohms
Färg
Svart
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 159
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 172,88000kr 172,88
Annan längd
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
I lager: 20
COAX CBL SMA TO SMA 12"
I lager: 233
COAX CBL SMA TO SMA 18"
I lager: 384
COAX CBL SMA TO SMA 24"