CCSMA-MM-086-18
DigiKeys produktnummer
744-1430-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCSMA-MM-086-18
Beskrivning
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA Formbar (0,086) 18,00" (457,20mm)
Längd
18,00" (457,20mm)
Kabeltyp
Formbar (0,086)
Total impedans
50 Ohms
Stil
SMA till SMA
Frekvens - max
12 GHz
Färg
Silver
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 431
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 255,26000kr 255,26
Annan längd
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
I lager: 2747
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
I lager: 299
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
I lager: 467
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
I lager: 499
COAX CABLE SMA TO SMA 7"