CCMX2-MM-RG316-24
DigiKeys produktnummer
744-1714-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCMX2-MM-RG316-24
Beskrivning
COAX CBL MMCX TO MMCX 24"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial MMCX till MMCX RG-316 24,00" (609,60mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Crystek Corporation
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
24,00" (609,60mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
RG-316
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
MMCX till MMCX
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
MMCX-plugg, rätvinklig
Frekvens - max
6 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Koppar
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Egenskaper
Avskärmad
2:a kontaktdonet
MMCX-plugg, rätvinklig
Arbetstemperatur
-40°C-85°C