CCBNS-MM-RG316DS-12
DigiKeys produktnummer
744-1294-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCBNS-MM-RG316DS-12
Beskrivning
COAX CBL BNC TO SMA 12"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial BNC till SMA RG-316 DS 12,00" (304,80mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Crystek Corporation
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
12,00" (304,80mm)
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
RG-316 DS
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
BNC till SMA
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
BN-stickdon
Färg
Koppar
Kön 1:a kontakt
Hane
Egenskaper
Avskärmad
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 245
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 228,17000kr 228,17
Annan längd
COAX CABLE BNC TO SMA 6"
I lager: 25
COAX CBL BNC TO SMA 24"
I lager: 26
COAX CBL BNC TO SMA 36"