CCBNS-MM-RG174-18
DigiKeys produktnummer
744-1297-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCBNS-MM-RG174-18
Beskrivning
COAX CBL BNC TO SMA 18"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial BNC till SMA RG-174 18,00" (457,20mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Crystek Corporation
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
18,00" (457,20mm)
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
RG-174
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
BNC till SMA
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
BN-stickdon
Färg
Svart
Kön 1:a kontakt
Hane
Egenskaper
Avskärmad
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 332
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 141,23000kr 141,23
Annan längd
COAX CBL BNC TO SMA 36"