CCBNCCL-MC-30
DigiKeys produktnummer
744-1282-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCBNCCL-MC-30
Beskrivning
TEST LEAD BNC TO GATOR 30"
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30,0" (762,00mm) Stickdon (hane) BNC to Krokodilklämma, isolerad (2) Testledare
Kategori
Kabellängd
30,0" (762,00mm)
Tillverkare
Crystek Corporation
Ledningsdimension
26AWG
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
RG-174/U
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturintervall
-40-185°F (-40-85°C)