CBLK-300-3
DigiKeys produktnummer
744-1268-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CBLK-300-3
Beskrivning
DC BLOCK 3GHZ SMA INLINE
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Dämpare 300 kHz ~ 3 GHz SMA In-Line modul
Tillverkare
Crystek Corporation
Frekvensomfång
300 kHz ~ 3 GHz