C3392-106.250 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Crystek Corporation
I lager: 0
Uppgradering
Crystek Corporation
I lager: 0
Similar
Similar
106.25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
C3392-106.250
DigiKeys produktnummer
C3392-106.250-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3392-106.250
Beskrivning
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
HCMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
45mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,205" (7,20 x 5,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)