C3390-10.000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Crystek Corporation
I lager: 0
Uppgradering
Crystek Corporation
I lager: 0
Similar
10 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
C3390-10.000
DigiKeys produktnummer
C3390-10.000-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3390-10.000
Beskrivning
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
HCMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±100ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
18mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,205" (7,20 x 5,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)