XPERED-L1-0000-00701 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Cree LED
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Cree LED
I lager: 0
Datablad
LED-belysning - färg XLamp® XP-E Röd 625nm (620nm-630nm) 1414 (metrisk 3535)
XPERED-L1-0000-00701
DigiKeys produktnummer
XPERED-L1-0000-00701-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XPERED-L1-0000-00701
Beskrivning
LED XLAMP XPE RED 625NM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
XPERED-L1-0000-00701 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
71lm (67lm-74lm)
Tillv.
Temperatur - test
25°C
Serie
Visningsvinkel
130°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1414 (metrisk 3535)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Våglängd
625nm (620nm-630nm)
Storlek/dimension
L 0,136" x B 0,136" (3,45 x 3,45mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,084" (2,13mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,1V
Termisk resistans för inkapsling
8°C/W
Lumen/Watt @ ström - test
97 lm/W
Basproduktens nummer
Ström - max
700mA