XD16AWT-P0-0000-00000HH6G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Cree LED
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Cree LED
I lager: 0
Datablad
Bilden för XD16AWT-P0-0000-00000HH6G är inte tillgänglig
XD16AWT-P0-0000-00000HH6G
DigiKeys produktnummer
90-XD16AWT-P0-0000-00000HH6GTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XD16AWT-P0-0000-00000HH6G
Beskrivning
LED XLAMP WARM WHT 3500K 0606
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning XLamp® XD16 Vit, varm 3500K 2,73V 350mA 120° 0606 (metrisk 1616)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
2A
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0606 (metrisk 1616)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
0606
CCT (K)
3500K
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,063" (1,60 x 1,60mm)
Flöde @ 85°C, ström - test
144lm (139lm-148lm)
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,83mm)
Ström - test
350mA
Termisk resistans för inkapsling
1,8°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,73V