CR5395-EH-24D-110-X-CD-ELR-I
CR5395-EH-24D-110-X-CD-ELR-I
CR5395-EH-24D-110-X-CD-ELR-I
DigiKeys produktnummer
582-1078-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR5395-EH-24D-110-X-CD-ELR-I
Beskrivning
RELAY DC CUR SENS 24VDC CHAS MT
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömavkänning DC 24VDC
Kategori
Fördröjningstid
Ingen fördröjning
Tillverkare
CR Magnetics Inc.
Spänning - källa
24VDC
Serie
Utgångstyp
Relä
Förpackning
Box
Krets
SPDT (1 Form C)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktklassning @ spänning
20A vid 240VAC
Typ
Strömavkänning DC
Monteringstyp
Chassimontering
Utlösningsstatus
Energitillförsel hög
Arbetstemperatur
-30°C-70°C