UMA60F-48
DigiKeys produktnummer
1776-UMA60F-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMA60F-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
91%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 1,05" (76,2 x 50,8 x 26,7mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Ström - Utgång 1
1.25 A