UMA30F-24
DigiKeys produktnummer
1776-UMA30F-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMA30F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 31W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
0.89
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 0,95" (76,2 x 50,8 x 24,1mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
1.3 A