UMA30F-15
DigiKeys produktnummer
1776-UMA30F-15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMA30F-15
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 15V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Hushållsapparater, ITE (kommersiell), medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
87%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Typ
Öppen ram
Egenskaper
PFC, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 0,95" (76,2 x 50,8 x 24,1mm)
Spänning - utspänning 1
15V
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Ström - Utgång 1
2 A