TAC-20-683-D
DigiKeys produktnummer
TAC-20-683-D-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAC-20-683-D
Beskrivning
LINE FILTER 500VAC 20A DIN RAIL
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (Y) EMC/EMI Linjefilter 20 A 500VAC 50/60Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Ström
20 A
Tillverkare
Cosel USA, Inc.
Frekvens - drift
50/60Hz
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Box
Godkännande myndighet
cURus, VDE
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Filtertyp
Trefas (Y)
Monteringstyp
DIN-skena
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning AC
500V