SNTUNS100F24
DigiKeys produktnummer
1776-2666-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SNTUNS100F24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SNTUNS100F24 Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
84%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-95°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Öppen ram
Storlek/dimension
L 5,91" x B 1,97" x H 1,42" (150,1 x 50,0 x 36,1mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, cURus
Spänning - ingång
85-264VAC
Minsta tillåtna belastning
Nej
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
4.2 A