PMA15F-3R3
DigiKeys produktnummer
1776-2576-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PMA15F-3R3
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 3.3V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 85-264VAC Ingång
Kategori
Tillämpningar
Medicin
Tillv.
Spänning - isolering
2 kV
Serie
Effektivitet
67%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Öppen ram
Storlek/dimension
L 4,06" x B 1,22" x H 3,07" (103,1 x 31,0 x 78,0mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - ingång
85-264VAC
Minsta tillåtna belastning
Nej
Spänning - utspänning 1
3,3V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
3 A