PLA300F-24
DigiKeys produktnummer
1776-1552-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PLA300F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLA300F-24 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
87%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - ingång
85-264VAC
Minsta tillåtna belastning
Nej
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
12.5 A