PLA100F-12
DigiKeys produktnummer
1776-2557-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PLA100F-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLA100F-12 Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
85%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Kapslad
Storlek/dimension
L 4,29" x B 1,61" x H 3,82" (109,0 x 40,9 x 97,0mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - ingång
85-264VAC
Minsta tillåtna belastning
Nej
Spänning - utspänning 1
12V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
8.4 A