PJMA600F-48
PJMA600F-48
DigiKeys produktnummer
1776-PJMA600F-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJMA600F-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 600W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
0.88
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 8,46" x B 4,72" x H 2,40" (214,9 x 119,9 x 61,0mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Ström - Utgång 1
12.5 A