PJA600F-36
DigiKeys produktnummer
1776-1013-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJA600F-36
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 600W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PJA600F-36 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 8,46" x B 4,72" x H 2,40" (214,9 x 119,9 x 61,0mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Ström - Utgång 1
16.7 A