PJA600F-24
DigiKeys produktnummer
1776-1012-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJA600F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PJA600F-24 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Universalingång
Storlek/dimension
L 8,46" x B 4,72" x H 2,40" (214,9 x 119,9 x 61,0mm)
Godkännande myndighet
CE, CSA, cURus, DEMKO, UL
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
508; 60950-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
25 A