PJA150F-24
DigiKeys produktnummer
1776-1007-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJA150F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 5,08" x B 1,61" x H 3,82" (129,0 x 40,9 x 97,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
6.4 A