PJA1500F-36
DigiKeys produktnummer
1776-PJA1500F-36-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJA1500F-36
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 1512W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Spänning - isolering
3 kV
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Storlek/dimension
L 10,55" x B 7,01" x H 2,40" (268,0 x 178,1 x 61,0mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO
Ström - Utgång 1
42 A