Bilden för PJA1000F-36-G är inte tillgänglig
PJA1000F-36-G
DigiKeys produktnummer
1776-PJA1000F-36-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJA1000F-36-G
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PJA1000F-36-G Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
0.88
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 9,45" x B 5,91" x H 2,40" (240,0 x 150,1 x 61,0mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO
Ström - Utgång 1
28 A