PCA600F-32-T
DigiKeys produktnummer
1776-PCA600F-32-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PCA600F-32-T
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 32V 640W
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 32V 85-264VAC, 88-370VDC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCA600F-32-T Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Storlek/dimension
L 5,98" x B 3,50" x H 1,61" (152,0 x 89,0 x 41,0mm)
Spänning - ingång
85-264VAC, 88-370VDC
Godkännande myndighet
CE, CSA, cURus, D-Mark, UL
Spänning - utspänning 1
32V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
20 A