PCA1500F-24
DigiKeys produktnummer
1776-PCA1500F-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PCA1500F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 1680W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 7,99" x B 5,52" x H 1,61" (202,9 x 140,2 x 40,9mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO
Ström - Utgång 1
70 A