PBW30F-5-N
DigiKeys produktnummer
1776-1531-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBW30F-5-N
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 5V -5V 30W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 2 Utgång 5V -5V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PBW30F-5-N Modeller
Kategori
Ström - Utgång 1
1.5 A
Tillv.
Ström - Utgång 2
2 A
Serie
Effekt (Watt)
Förpackning
Box
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Effektivitet
75%
Typ
Kapslad
Egenskaper
Kan användas med DC-ingång, universalingång
Antal utgångar
2
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
5V