PBA150F-48
DigiKeys produktnummer
1776-1465-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBA150F-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC Ingång
Kategori
Ström - Utgång 1
3.3 A
Effektivitet
0.88
Typ
Öppen ram
Spänning - utspänning 1
48V