PBA150F-24-N
DigiKeys produktnummer
1776-1462-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBA150F-24-N
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PBA150F-24-N Modeller
Kategori
Ström - Utgång 1
6.5 A
Tillv.
Effekt (Watt)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
0.88
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Egenskaper
Kan användas med DC-ingång, universalingång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - ingång
85-264VAC
Minsta tillåtna belastning
Nej
Spänning - utspänning 1
24V