LMA150F-24-Y
DigiKeys produktnummer
1776-2474-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMA150F-24-Y
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Kategori
Tillämpningar
Medicin
Tillv.
Spänning - isolering
2 kV
Serie
Effektivitet
87%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Öppen ram
Storlek/dimension
L 6,30" x B 2,95" x H 1,44" (160,0 x 74,9 x 36,6mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, cURus
Spänning - ingång
85-264VAC
Minsta tillåtna belastning
Nej
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
6.3 A