LHA75F-12
DigiKeys produktnummer
1776-LHA75F-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LHA75F-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 76W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
86,5%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 5,91" x B 1,97" x H 0,93" (150,1 x 50,0 x 23,6mm)
Spänning - ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, UL
Spänning - utspänning 1
12V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
6.3 A