LHA50F-36
DigiKeys produktnummer
1776-LHA50F-36-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LHA50F-36
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-264VAC Ingång
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
90%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,41" x B 1,97" x H 0,93" (112,0 x 50,0 x 23,6mm)
Spänning - ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, UL
Spänning - utspänning 1
36V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
1.4 A