LHA30F-12
DigiKeys produktnummer
1776-LHA30F-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LHA30F-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
88,5%
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Storlek/dimension
L 3,44" x B 1,97" x H 0,93" (87,4 x 50,0 x 23,6mm)
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, UL
Spänning - utspänning 1
12V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
2.5 A