LHA300F-24-Y
LHA300F-24-Y
LHA300F-24-Y
DigiKeys produktnummer
1776-LHA300F-24-Y-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LHA300F-24-Y
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 7,09" x B 3,31" x H 1,32" (180,1 x 84,1 x 33,5mm)
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO, TUV, UL
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
12.5 A