LFA50F-24-SN
DigiKeys produktnummer
1776-1322-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFA50F-24-SN
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFA50F-24-SN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Effektivitet
83%
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Kapslad
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
2.1 A