LFA300F-24-TY
DigiKeys produktnummer
1776-1313-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFA300F-24-TY
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
0.88
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Spänning - ingång
85-264VAC
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Spänning - utspänning 1
24V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
12.5 A