LFA15F-12-SN
DigiKeys produktnummer
1776-1309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFA15F-12-SN
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFA15F-12-SN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Effektivitet
78,5%
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Kapslad
Spänning - utspänning 1
12V
Ström - Utgång 1
1.3 A