LEA100F-3R3-SNY
DigiKeys produktnummer
1776-3129-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LEA100F-3R3-SNY
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
73%
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 8,74" x B 2,44" x H 1,26" (222,0 x 62,0 x 32,0mm)
Spänning - utspänning 1
3,3V
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Ström - Utgång 1
20 A