GMA300F-24
DigiKeys produktnummer
1776-2024-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMA300F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
GMA300F-24 Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Typ
Öppen ram
Storlek/dimension
L 4,00" x B 2,00" x H 1,31" (101,6 x 50,8 x 33,3mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE, cURus
Ström - Utgång 1
12.5 A