GMA300F-24-C
DigiKeys produktnummer
1776-3656-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMA300F-24-C
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram, konformt ytskikt AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
GMA300F-24-C Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Typ
Öppen ram, konformt ytskikt
Storlek/dimension
L 4,00" x B 2,00" x H 1,44" (101,6 x 50,8 x 36,6mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE, cURus, D-Mark
Ström - Utgång 1
12.5 A