GHA700F-56-J1
DigiKeys produktnummer
1776-GHA700F-56-J1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GHA700F-56-J1
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 56V 403W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 56V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
96%
Arbetstemperatur
-20°C-80°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, Standby-utgång, universalingång
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,50" (127,0 x 76,2 x 38,0mm)
Spänning - utspänning 1
56V
Godkännande myndighet
CE, cURus, UKCA
Ström - Utgång 1
7.2 A